• Kıbrısın Tek Eko Agro Türizim Yeri.Kendinizi eski KIBRIS’ta bulmak İstoyorsanız The Nitovikla Garden Otel …

  Misyonumuz ve Temel İlkemiz ?

  Yüzyıllardır Kıbrıs Adasında oluşan kültürlerle bütünleşen Ada coğrafyasının ve doğasının hem kültürel hem de turizm açısından inanılmaz bir varsıllığa sahip olmuştur. Kıbrıs coğrafyasında var olan ve süre zaman içerisinde oluşan bu varsıl kültürlerin eko (eco) – agro turizm konseptinde sürdürülebilir olmasını sağlamak misyonumuzun ilkelerinin temelini oluşturmaktadır.

  Ne yapmaktayız, görevimiz nedir ?

  Kıbrıs insanının geleneksel Kıbrıs kültürünü, yaşamını, mutfak yaşamını ve var olan doğal çevresini eco- agro turizm modeli içerisinde koruyarak ve yaşayarak sürdürülmesine çalışıyoruz. Görevimiz, bu ürünlerin bozulmadan erozyon ve değişik nedenlerle yok olmamasını ve unutulmamasını sağlamak.

  Kim için yapmaktayız ?

  Eco-agro turizm modeli içerisinde ticari anlamda hizmet vererek Kıbrıs kültürünü, mutfağını ve doğasını yabancı turistler ve yerli halkımız için yapmaktayız.

  Nasıl ve neden yapmaktayız ?

  Geleneksel Kıbrıs mutfağı ve yaşamı üzerinde uzun yıllar yapılan araştırmalar sonrası elde edilen Kıbrıs yaşamının ve mutfağının sonuçların özünü koruyarak ec-agro turizmde uygulanması için yapmaktayız.

  Neden varız ?

  Çünkü eco-agro turizm dünyada hızla gelişen bir model. Ve bu modelin de özünde sürdürülebilir bir Kıbrıs yaşamı ve doğası vardır. Bu nedenle tüm bu ürünlerin yaşatılması ve sürdürülmsi için varız.

  Gelecek için arzularımız nedir ?

  Gelecekte güçlü bir Cypro Mare Tourısm & Traiding Ltd’e ait eco-agro turizm yatırımları ve işletmeciliği ile Kuzey Kıbrıs Turizmine hizmet vermek.

  Kurumumuzun amacına ulaşması nasıl sağlanacaktır ?

  Turizm sektörüne ve misafirlerine en iyi hizmeti vermek amacı ile kurulan Cypro Mare Tourism & Traiding Ltd; ilke ve prensiblerine bağlı, Kıbrıs kültürüne ve doğasına özgü ürünleri ile toplam kaliteye yönelik hizmet anlayışı ve standartları yanında katılımcı bir anlayış ile bir aile ortamı içerisinde bütünleştiği personeli ile kurumlaşarak amacına ulaşmayı sağlayacaktır.